Logo
Wydrukuj tę stronę
Fot.: Solgaz

Technologia gaz-pod-szkłem

Firma Solgaz to polski producent sprzętu AGD, który opatentował technologię gaz-pod-szkłem, dostarczając konsumentom wyjątkowe rozwiązania. Łączą one w sobie komfort gotowania dostępny do tej pory tylko dla użytkowników płyt elektrycznych i indukcyjnych z wykorzystaniem gazu, który jest jednym z najpopularniejszych i na ten moment najtańszych paliw.

Owocem wieloletnich działań firmy jest stworzenie wyjątkowej płyty kuchennej bez płomieni, stanowiący prawdziwą rewolucję w światowym rynku AGD.

Optymalne gotowanie z płytami „gaz pod szkłem”

W Programie „Gotuj wygodnie i nowocześnie” (realizowany wspólnie przez firmę Solgaz i PGNiG) można kupić płyty gazowe Solgaz, będące połączeniem wygody, bezpieczeństwa, funkcjonalności, eleganckiego wzornictwa oraz innowacyjnej technologii - przy jednoczesnej optymalizacji kosztów gotowania. Według niezależnych badań, płyta gaz pod szkłem firmy Solgaz zużywa do 50% mniej gazu niż tradycyjna kuchenka gazowa. Projektanci ukryli pod ceramiką katalityczne palniki gazowe, które zamieniają ciepło otrzymane ze spalania gazu na promieniowanie podczerwone. Palniki tych kuchenek pracują cyklicznie, czyli wyłączają pobieranie gazu, gdy powierzchnia jest już odpowiednio nagrzana, a uruchamiają się wtedy, gdy jest to konieczne. Gaz pod szkłem to opatentowana przez firmę Solgaz technologia, która gwarantuje użytkownikom bezpieczne oraz proste w obsłudze i czyszczeniu rozwiązanie. Palniki ukryte pod ceramiką sprawiają, iż utrzymanie płyty w czystości jest niezwykle łatwe, a gładka powierzchnia bez jakichkolwiek wystających elementów jak pokrętła czy ruszty jest gwarancją estetycznego wyglądu podczas codziennego użytkowania.

Gaz pod szkłem; fot.: Solgaz
Gaz pod szkłem; fot.: Solgaz
Gaz pod szkłem; fot.: Solgaz

Gaz pod szkłem; fot.: Solgaz
Gaz pod szkłem; fot.: Solgaz
Gaz pod szkłem; fot.: Solgaz
Gaz pod szkłem; fot.: Solgaz
Gaz pod szkłem; fot.: Solgaz
Oceń ten artykuł
(4 głosów)
Template Design © Joomla Templates | GavickPro. All rights reserved.