Logo
Wydrukuj tę stronę
Hiszpańskie sypialnie LA LUNA ? model HELIKE

Hiszpańskie sypialnie LA LUNA - model HELIKE

Łóżko o klasycznej, nieco tylko nowocześnie uproszczonej formie: nisko osadzone, ze wspaniałym, wysokim wezgłowiem.

Tradycyjnym kształtom towarzyszy luksusowe wykończenie obiciami o wyszukanych, kontrastowych fakturach (tłoczona skóra, zamsz) oraz zawsze modna funkcjonalność.

helike

LA_LUNA_helike


LA_LUNA_HELIKE-0053-1_a

 

 

O La-Luna

La Luna to marka o hiszpańskich korzeniach i hiszpańskim temperamencie, to kompletnie wyposażone sypialnie ? nastrojowe, zachęcające do wypoczynku, pozwalające na odzyskanie równowagi i spokoju po dniu pełnym zajęć i obowiązków.???Modele łóżek z kolekcji La Luna, oprócz ergonomicznych, regulowanych stelaży pod materac, mogą być wyposażone w wiele dodatkowych funkcji. Multifunkcjonalność jednak nie kłóci się z prostotą i szlachetnością form i materiałów. Nie burzy harmonii. Funkcje są ukryte i na pierwszy rzut oka niewidoczne, starannie przemyślane.


Sypialnie La Luna charakteryzują się najwyższą jakością użytych materiałów, precyzją wykonania oraz tapicerowanymi konstrukcjami łóżek, w których dominuje skóra lub tkanina obiciowa. Atutem ich jest aspekt praktyczny - twardą konstrukcję drewnianą lub metalową zastępują miękkie elementy tapicerowane.
Dopełnieniem kolekcji La Luna jest bogata oferta dodatków aranżacyjnych maki Piogia Decorativa, utrzymanych w tej samej stylistyce.  Ciekawa kolorystyka i duży wybór produktów powoduje, że kolekcja jest kompletna w każdym calu.

W Polsce marka La-Luna dostepna jest w salonach Kler.

Ostatnio zmieniany
Oceń ten artykuł
(11 głosów)
Template Design © Joomla Templates | GavickPro. All rights reserved.