Menu
Tablet menu

Wygodna i praktyczna garderoba

Podstawą wygodnej garderoby jest odpowiedni sposób jej zorganizowania i maksymalnego wykorzystania przestrzeni. Dzięki dobrej organizacji znajdziemy też miejsce na dodatkowe rzeczy. Jednak ważne jest również, aby wszystkie rzeczy były odpowiednio posegregowane – łatwiej będzie nam wtedy cokolwiek znaleźć - szczególnie w tych garderobach, w których ubrań jest mnóstwo.

Jeśli dobrze znasz problem ze znalezieniem ubrań czy dodatków, z trudem utrzymujesz porządek w szafie i wciąż zastanawiasz się co na siebie włożyć – to znaczy, że Twoja przestrzeń przechowywania potrzebuje metamorfozy. Na szczęście, zwykle wystarczy wprowadzić kilka prostych zmian. Oto propozycje firmy Peka, które uporządkują przestrzeń w garderobie bądź szafie na ubrania, które uporządkują przestrzeń szafy czy garderoby i ułatwią wszelkie poszukiwania, aby korzystanie z niej stanie się przyjemnością

Hochschrank Extendo
Hochschrank Extendo
Hochschrank Extendo

miejsce na BUTY

Największe marzenie każdej kobiety, to aby wszystkie buty zamieściły się w garderobie i były łatwe do znalezienia. Zobacz, jak możesz je uporządkować i gdzie znajdziesz dla nich miejsce w swojej garderobie! Nasza propozycja do przechowywania obuwia to specjalne wkłady, które zostały wyprofilowane tak, aby zmieścić dwa rzędy butów. W ten sposób można łatwo utrzymać czystość. Mogą być one umieszczone na półce lub w szufladzie. Szuflada zdecydowanie ułatwia sięganie po buty i ich wyjmowanie. Jeśli wolisz otwartą przestrzeń, możesz także nałożyć wkład na płytę wysuwaną na prowadnicy. Wkład ma szerokość 1060 mm, ale łatwo można go przyciąć na dowolną szerokość. Specjalny kształt pozwala na zakrycie płyty podtrzymującej. Teraz w ofercie także w kolorze antracytowym. 

peka-Ankleide-Pleno-Ambiente
Ankleide Pleno Ambiente
Ankleide-Pleno-Ambiente
Ankleide Pleno Ambiente

 

miejsce na KRAWATY

Wygodna garderoba to również taka, w której będzie mógł odnaleźć się Twój partner nie zapominaj o nim i raz na zawsze pozbądź się pytań o to, gdzie jest krawat w odpowiednim kolorze. Możesz użyć w swojej garderobie gotowych rozwiązań – to prostsze niż myślisz! Funkcjonalne wieszaki na krawaty i paski ułatwią utrzymanie porządku w garderobie. Wieszaki są chromowane oraz w gumowych osłonkach co zapobiega zsuwaniu się przechowywanych produktów. Można zamontować je do prawego lub lewego boku. 

Ankleide Pleno Ambiente
Ankleide Pleno Ambiente

miejsce na SPODNIE

Czyli coś zarówno dla Pań, jak i dla Panów uporządkowane w jednym miejscu i bez zagnieceń. Wieszaki na spodnie to niezwykle praktyczny element garderoby dzięki któremu wszystko będzie zawsze na swoim miejscu. Specjalne gumowe osłonki zabezpieczają przed zsuwaniem się spodni z wieszaka. Najbardziej przydatnym elementem garderoby są z pewnością wieszaki na spodnie. Taki właśnie jest wieszak LINA! W skład kompletu wchodzi 9 wieszaków, ale w razie potrzeby można zakupić kolejne 3. W systemie Lina wieszaki wiszą niezależnie od siebie. Mogą być przesuwane i łatwo wyjmowane na zewnątrz. Wieszaki mogą być również zawieszone na tradycyjnym drążku. Kolejną propozycją przechowywania spodni jest wieszak z drążkami. To popularne rozwiązanie zawiera 10 chromowanych, ruchomych wieszaków pokrytych antypoślizgowym materiałem, ze srebrnym stelażem. Uniwersalny montaż do prawego lub lewego boku

Ankleide Pleno Ambiente
Ankleide Pleno Ambiente

Wysuwane półki EXTENDO

Tradycyjne półki idealnie zastąpią wygodne wysuwane półki EXTENDO to dobra organizacja oraz wygoda sięgania. Od kiedy nauczymy się z nich korzystać z pewnością nie zechcemy wrócić do używania tradycyjnych półek, bo są znacznie wygodniejsze w codziennym użytkowaniu a także gwarantują porządek i naprawdę ułatwiają szukanie nawet najmniejszego przedmiotu w dużej szafie.

Ankleide Pleno Ambiente
Ankleide Pleno Ambiente

 

Więcej na: https://peka.pl/

Ostatnio zmieniany
Oceń ten artykuł
(69 głosów)
Powrót na górę
Ściany w stylu Art Deco

Ściany w stylu Art Deco

czwartek, 11 marzec 2021

  1. Nowe
  2. Komentarze
Ściany w stylu Art Deco
miska WC SAVE!
Technologia gaz-pod-szkłem
Lampy PUFF-BUFF
Kolorowe grzejniki
Modny wzór – marmur i terrazzo
Organiczny design w łazience – nowa generacja kolekcji Aveo Villeroy & Boch
Podpórki i wsporniki pod półki
Przechowywanie w łazience
Kolekcja VAL marki Laufen
Lampa IKEA z prestiżową nagrodą Red Dot 2015

NSP " color2"

  • 1
  • 2
Kreatywne meble do przechowywania

Kreatywne meble do przechowywania

środa, 17 luty 2021

Wygodna i praktyczna garderoba

Wygodna i praktyczna garderoba

czwartek, 11 lipiec 2019

  • 1
  • 2
Projekty Paoli Navone

Projekty Paoli Navone

poniedziałek, 08 marzec 2021

Stoły i stoliki Spell

Stoły i stoliki Spell

poniedziałek, 15 luty 2021

  • 1
  • 2
Wystawa „Young Design 2020 - Młodzi projektanci wczoraj i dziś”.

Wystawa „Young Design 2020 -…

czwartek, 25 luty 2021

Targi MEBLE POLSKA i HOME DECOR w maju tylko ONLINE

Targi MEBLE POLSKA i HOME…

środa, 24 luty 2021

Szukaj

  • 1
  • 2
Remont kuchni w czasie epidemii

Remont kuchni w czasie epidemii

czwartek, 11 marzec 2021

Dobre strony www

Login or Register