Menu
Tablet menu

Transparentne meble

Włoska, młoda marka Kubikoff proponuje transparentne rozwiązania w postaci nowoczesnych krzeseł z tworzywa sztucznego w połączeniu z metalem, drewnem, naturalną wełną.  


Transparentne meble cechuje przede wszystkim lekka forma, elegancja, możliwość dopasowanie niemal do wszystkich kolorów i faktur. Są jednocześnie delikatne i optycznie niezabierające miejsca w domu.A przede wszyskim mają nowoczesny i tradycyjny wygląd w jednym.

Kubikoff_21 Kubikoff_10

 

Kubikoff_5

Aranżacja wnetrz

Połączenia przezroczystych tworzyw z naturalnym drewnem mogą sprawdzić się  w przypadku stołów do jadalni, gdzie blat wykonany jest z drewna a nogi są transparentne. Lekka podstawa  z tworzywa i ciężki blat z drewna - taka forma sprawdzi się idealnie zarówno  w tradycyjnym wnętrzu jak i w bardzo nowoczesnym.

- Bardzo dobrym i jednocześnie tanim rozwiązaniem na ożywienie wnętrza będą kolorowe dodatki. Wystarczy zmienić np. poduszkę na krześle, czy kilka małych dodatków przy stole. Dzięki temu możemy otrzymać nowy wygląd naszego pokoju – mówi Katarzyna Barwińska, właścicielka Le Pukka concept store.

Kubikoff_18

Kubikoff_7

Kubikoff_16

Kubikoff_3Kubikoff_13

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kubikoff_1

Ostatnio zmieniany
Oceń ten artykuł
(15 głosów)
Powrót na górę
  1. Nowe
  2. Komentarze
Podpórki i wsporniki pod półki
Przechowywanie w łazience
Kolekcja VAL marki Laufen
Lampa IKEA z prestiżową nagrodą Red Dot 2015
Łazienka w stylu retro
50 lat Cangini&Tucci
Schody bez balustrad i poręczy
Nietypowe blaty kuchenne
Dobry wzór 2014
Ceramika Cationo - laureat Red Dot Award 2014
Eva Minge projektuje wyposażenie łazienki

Szukaj

Dobre strony www

Login or Register