Logo
Wydrukuj tę stronę
Hiszpańskie sypialnie La Luna - model CARME

Hiszpańskie sypialnie La Luna - model CARME

Niezwykle eleganckie łóżko o prostej, klarownej formie. Wezgłowie i skrzynia są zestawionymi prostopadle platformami o zaokrąglonych narożach.

 

Są przy tym na tyle szerokie, że ze wszystkich stron okalają podwyższone nieco posłanie, dając odpoczywającemu przyjemne wrażenie bezpieczeństwa i nieograniczonej swobody.

carme

LA_LUNA_CARME_090527_La_luna-007293_a

LA_LUNA_carme

O La-Luna

La Luna to marka o hiszpańskich korzeniach i hiszpańskim temperamencie, to kompletnie wyposażone sypialnie ? nastrojowe, zachęcające do wypoczynku, pozwalające na odzyskanie równowagi i spokoju po dniu pełnym zajęć i obowiązków.???Modele łóżek z kolekcji La Luna, oprócz ergonomicznych, regulowanych stelaży pod materac, mogą być wyposażone w wiele dodatkowych funkcji. Multifunkcjonalność jednak nie kłóci się z prostotą i szlachetnością form i materiałów. Nie burzy harmonii. Funkcje są ukryte i na pierwszy rzut oka niewidoczne, starannie przemyślane.


Sypialnie La Luna charakteryzują się najwyższą jakością użytych materiałów, precyzją wykonania oraz tapicerowanymi konstrukcjami łóżek, w których dominuje skóra lub tkanina obiciowa. Atutem ich jest aspekt praktyczny - twardą konstrukcję drewnianą lub metalową zastępują miękkie elementy tapicerowane.
Dopełnieniem kolekcji La Luna jest bogata oferta dodatków aranżacyjnych maki Piogia Decorativa, utrzymanych w tej samej stylistyce.  Ciekawa kolorystyka i duży wybór produktów powoduje, że kolekcja jest kompletna w każdym calu.

W Polsce marka La-Luna dostepna jest w salonach Kler.

Ostatnio zmieniany
Oceń ten artykuł
(3 głosów)
Template Design © Joomla Templates | GavickPro. All rights reserved.